skip to Main Content
  • Eesti
  • English
5681 0000 info@terake.com Logi sisse

Küsimused saavad vastuse

Teadmistepõhine

Kasulikud juhised

Hooliv tugi

Me olema alati olemas kui abi vajad!

Meie eesmärgiks on aidata Sinu ettevõtetl edukalt toime tulla, mistõttu pakume igakülgset abi  ka kõigile neile keerukatele küsimustele, mis Sul tekkida võivad seoses Terakese kasutamisega.

Loe klientide tagasisidet

“Terake on lihtne, kiire ja efektiivne tööaja ja kuluarvestuse abimees. Raamatupidamisprogramm loeb Terakese andmeid automaatselt, mis muudab palgaarvestuse oluliselt lihtsamaks. Samuti võimaldab see siduda töötaja lisaks tööle ka masina, töökoha, materjalikulu jt mõõdetavate parameetritega ning annab hea võimaluse nii reaalajas infot saada kui ka andmeid vajadusel hiljem analüüsida ja ka kulusid raamatupidamisprogrammis täpsemalt jagada. Terakesest on võimalik saada infot mida töötaja sisestab – meie näitel – töötaja tööaega, masinakulu, mototunde, materjalikulu, kulukohta jne,”

– Üllar Uibo

“Me olime loonud suhteliselt hea põhja andmekogumise osas, kuid kogutud andmete töötlemisega jäime jänni. Terake tuli meie vaatevälja väga õigel ajal ja me ei kõhelnud hetkegi seda kasutama hakata. Pean vajalikuks mainida, et ega meil mingit alternatiivi väga polnudki. “Just nutitelefoni kasutamine, ehk siis algandmete pidev sisestamine on väga oluline selliste programmide kasutamise puhul. Saan täna kindlalt väita, et see „hoovõtt“, mis me kulutasime Terakese stardi peale oleks võinud olla palju lühem. Inimesed, sõltumata vanusest, tulevad uuendustega kaasa. Ja ikka pean toonitama seda, et kui mingi selline rakendus tehakse, siis tuleb mõelda sellele, et kes on need, kes seda tarbima hakkavad. Terakese puhul väljendan tunnustust, et Terakses loojad on suutnud seda meeles pidada.”

– Raul Peetson

“Terake on rakendus, mis täidab tunnilehe funktsiooni. Hommikul Terake käima pannes ning peale tööpäeva rakenduse sulgedes on hea ülevaade päeval tehtud töödest ning töötundidest. Hiljem on hea võrrelda koondtabelis nädalaid ja kuid. Teenindajal jääb ära pidev tunnilehtede kirjutamine ning tööandjal töötajate tundide kokkuarvutamine. Rakendusest läheb otse arvutisse koondülevaade ning tööandjal või juhatajal on kohene ülevaade tehtud töödest ning sellele kulunud ajast. Terake teeb ajaarvestamise mugavaks ja kiireks ning kõikidele pooltele ühtselt mõistetavaks.”

– Nele Kondas

Back To Top