skip to Main Content
  • Eesti
  • English
5681 0000 info@terake.com Logi sisse

Terake operatiivplaanid ja mobiilne ülesannete haldamise rakendus aitab Sul oma meeskonda kiiresti ja tõhusalt koordineerida. Lihtsalt määra kõik õiged väljad, õigete toodetega, õiges seadmes ja õigel ajal. Terake on (põllumajandus)ettevõtete juhtimise tarkvara, mis muudab firma käitamise lihtsamaks, asendades arvutustabelid, parandades meeskonnatööd, jälgides ettevõtte kasumlikkust iga päev reaalajas.

Terake on kiire, lihtne ja täpne tööaja mõõtmise abimees, mis aitab jooksvalt täita vajaliku infoga põlluraamatut ning hoiab ettevõtte kulud kontrolli all. Kõik kulud on kontrolli all ehk Terake säästab kasutajale hulga aega ja raha – masinakulud, tarvikud ja materjalid, tööaeg ja juhtimise kulud. Kõik andmed lisatakse töö käigus tööprotsessis osaleja enda poolt, mis annab kõige täpsema ja vahetuma informatsiooni põllul toimuvast.

Kasuta API-t ja liidesta Terake oma tänase tarkvaraga

API teeb andmete sünkroniseerimise teiste aplikatsioonidega lihtsaks. Terake tarkvarast on võimalik pärida objekte, kuupäevasid, töötajaid, tööaega, materjale jne.

Asutaja

Karel Kuningas

Olen üles ehitanud IT lahendusi põllumajandusettevõtete andmehalduseks ja analüüsiks. Eelnevate põlvkondade põllumehed tegid  järeldusi selle baasilt mida nad viiel hektaril, viie looma puhul viie meelega tunnetasid. Täna on sageli tegemist sadade, kui mitte tuhandete, loomade ja hektaritega ja inimese meeltest kipub väheks jääma ja isegi kui jätkub, on alati hea teada, et lisaks arvamusele on kusagil ka andmed ning need toetavad arvamust. Ma oskan põllumajanduse protsesse kirjeldada arvudena. Mida enam me tahame teada, seda enam andmeid tekib. Mida enam andmeid tekib, seda raskem on seal orienteeruda. Probleemist üle olemiseks on vaid üks viis – korralik andmete kogumine ja haldamine. Selleks ei pea ennast IT lahenduste soetamisel vigaseks maksma – piisab ka sellest kui teeme koostööd. Ma saan pakkuda Sulle sobivat lahendust andmete edukaks haldamiseks.

Back To Top